Nakupte nábytek za skvělé ceny

vestavné skříně interior

Chci levně nakoupitBližší detaily

Poslední zákazník:

shopping_basket

Široký výběr

Nabízíme Vám na výběr široký sortiment nábytku nejen do domu ale i do zahrady.

Jednoduché vybavení

Nakupte si nábytek jednoduše online.

account_balance_wallet

Formu platby si vybíráte sami

Najděte pohodlí i při placení. Formu platby si vybíráte podle potřeby hotově, převodem nebo na splátky.

Interiery4u | Kuchyňské a interiérové studio Praha

Na základě dodaných (případně námi změřených) rozměrů prostoru a společného rozhovoru, kde si osvětlíme Vaše požadavky a přání, jsme schopni zpracovat návrh kuchyně (respektive obývací stěny nebo vestavné skříně) v perspektivě 3D do počítače.

vzorníky barev na stěny -

stálou sytost barev. Elegantní saténově - matný vzhled vaječné skořápky. Na akrylátové bázi disperze syntetické pryskyřice. Lze je zároveň tónovat dle vzorníků RAL, NCS nebo jiných do více než 30 000

Kuchyně Comfort | Hanák nábytek,Hanák kuchyně,Kuchyně ...

HANÁK INTERIOR CONCEPT už dávno nevyrábíme pouze kuchyňský nábytek. Náš sortiment nabízí i obýváky, ložnice, šatny a mimo jiné i interiérové dveře. Kontrast lakovaných a dýhovaných ploch je jedinečný. Originální kresba dýhy versus dokonalý 7vrstvý la

Návrhy interiérů - nadto design | Praha, Hradec Králové ...

Moderní kuchyňské linky, klasické kuchyně, stoly, dětské a obývací pokoje, vestavěné skříně, postele, komody, pracovny, ale i kancelářský nábytek včetně ostatních komerčních prostor je běžnou součástí naší každodenní práce.

Vybavení pro administrativu -

AMFORA - Marketing s.r.o. Tachov Kovový nábytek pro kancelář i archiv - kancelářský nábytek (křesla, skříně), páternosterové archivní systémy, jednací místnosti, průmyslový sedací nábytek, pracovní stoly - ponky vč. příslušenství, vybavení šaten a jí

kuchyně černá šedá bílá -

Kuchyně je místem, ve kterém se setkává celá rodina. Vytvořit ze setkání neopakovatelný zážitek je s kuchyní IRIS velmi jednoduché. Odborné rady našeho personálu vám pomohou vytvořit skutečné centrum rodinného života.

Vestavěné skříně, kuchyně a nábytek na míru | INDECO

Vestavné skříně maximálně využívají veškerý volný prostor v pokoji od podlahy až ke stropu. Kuchyně na míru Nabízíme kuchyně všech velikostí a druhů na míru vašim představám.

KOLEKCE -

Šatny a vestavné skříně je možné vybrat z našeho katalogu, nebo navrhnout individuální řešení. PODLAHY&DLAŽBY Zajišťujeme dodávku dřevěných podlah, koberců, nebo velkoformátové keramické dlažby.

velká skřín do ložnice -

Vozíme celý sortiment obývacího nábytku, ložnice, kuchyně, postele, dětský Velká šatní skřín Karla, olše - Velká šatní skřín Karla, olše, Kategorie: Skříně 9 dní trvalo než si zboží, které potvrdili, že mají skladem, zaplánovali do rozvozu.

Návrhy interiérů | AŤÁK DESIGN

V návrhu jsou dvě varianty provedení vestavné šatní skříně na míru. V jedné variantě čelo postele s nočními stolky plynule přechází do skříně, rozdělené na čtyři části, s dveřmi na závěsu s úchytkami. V další byly zvoleny posuvné dveře bez úchytu, pr