Nakupte nábytek za skvělé ceny

rámy šatní šatní skříně

Chci levně nakoupitBližší detaily

Poslední zákazník:

shopping_basket

Široký výběr

Nabízíme Vám na výběr široký sortiment nábytku nejen do domu ale i do zahrady.

Jednoduché vybavení

Nakupte si nábytek jednoduše online.

account_balance_wallet

Formu platby si vybíráte sami

Najděte pohodlí i při placení. Formu platby si vybíráte podle potřeby hotově, převodem nebo na splátky.

Třídveřová šatní skříň Anssi levné Šatní skříně

Šatní skříň je členěna do několika samostatných sektorů, které vám umožní uspokojit veškeré nároky na skladování oblečení. V prvním sektoru , který je opatřen šatní tyčí a prostornou policí, lze bez problémů uskladnit kabelky nebo krabice s boty.

Šatní skříň FRAME | HANÁK NÁBYTEK - Vestavěné skříně na míru

Šatní skříně mohou být s posuvnými nebo otvíravými dveřmi. Dveřní výplně nabízíme v povrchové úpravě dýha, lak, LTD, zrcadlo a barevné sklo. Čelní plocha šatních skříní už dávno nemusí být kompaktně v jednom dekoru, může být zrcadlová, z barevného sk

Dětské šatní skříně - skříně pro děti | e-shop

Dětské šatní skříně a skříňky můžete mít s policemi nebo šatní tyčí, můžete si zvolit počet zásuvek, poliček ve skříni, šířku skříně i barevné provedení či imitaci dřeva. Vaše děti jistě ocení možnost vybrat si skříň v originálním designu přesně podl

Kovové šatní skříně a skříňky do dílny, firmy či ...

Kovové šatní skříně jsou nedílnou součástí mnoha zařízení, ať už se jedná o firemní prostory, sportoviště (např. fitness skříňky) či školy.Pokud tedy sháníte skříně a skříňky do šaten právě Vy, vězte, že máte rozhodně z čeho vybírat.

Šatní skříně s posuvnými dveřmi | Nábytek Elegance

Šatní skříně s posuvnými dveřmi Kam se vejde pohodlně veškeré vaše oblečení? Aby mohl být život pohodlný, musí být pohodlné i bydlení. A aby bylo pohodlné bydlení, je potřeba, abychom měli dostatek úložného prostoru pro naše věci. Možná namítnete, že

Šatní skříně -

Otvírání šatní skříně. Když se řekne šatní skříň, většina lidí si představí klasickou almaru o dvou velkých dveřích, za nimiž se schovávají poličky a tyč na oblečení. Takto těžkopádně už dnes vypadají jenom retro almary, ale ne moderní šatní skříně.

Kvalitní&LEVNÉ SKŘÍNĚ do vaší ložnice - www.nabytek ...

Skříně musí plnit především praktickou stránku, avšak v naší nabídce nezapomínáme ani na vzhled skříní. Většina šatních skříní obsahuje police a také šatní tyč pro pohodlnou organizaci vašeho oblečení. Nakupujte snadno skříně s obrovskou slevou z dop

Šatní skříně -

vám poradí, jak vybírat Šatní skříně. Vybírejte si Šatní skříně podle parametrů a srovnávejte ceny z internetových obchodů na Heurece.

Vestavěné skříně na míru - nyní SLEVA 25 % | JN Interier

Rámy posuvných dveří. Důležitou součástí vestavěné skříně je i posuvný systém dveří. Posuvné dveře šetří místo při otevírání a umožňuje Vám výborný přístup do skříně. Jistě si vyberete z naší široké nabídky výplní a profilů.

VESTAVĚNÉ ŠATNÍ SKŘÍNĚ - Radys

“Při renovaci jsme si místo původních skříní pořídili šatní skříně vestavěné přímo do ložnice a můžeme doporučit – teď se tam vejde výrazně víc věcí, takže kromě oblečení tam skladujeme i kufry a spoustu dalšího, co zabíralo hodně místa v bytě.