Nakupte nábytek za skvělé ceny

moje výtvory z kuchyně ikea

Chci levně nakoupitBližší detaily

Poslední zákazník:

shopping_basket

Široký výběr

Nabízíme Vám na výběr široký sortiment nábytku nejen do domu ale i do zahrady.

Jednoduché vybavení

Nakupte si nábytek jednoduše online.

account_balance_wallet

Formu platby si vybíráte sami

Najděte pohodlí i při placení. Formu platby si vybíráte podle potřeby hotově, převodem nebo na splátky.

Kuchyňské vychytávky - HomeInCube
Malá, nebo velká kuchyň? Je to v konečném důsledku jedno. Bude-li mít uspořádání skříněk hlavu a patu a vybavíte-li kuchyň prvky, které rozšíří pracovní plochu nebo úložné místo, pak se v ní bude komukoliv dobře vařit. A o to přece jde. Našli jsme pr
KATČIN SVĚT -
z provázků a starých přízí. Ozdobené malými vatovými kuličkami a hvězdičkami ze samotvrdnoucí hmoty. Pod stromeček se uloží svíčka na baterie z Ikea a svítící dekorace do brzké tmy je tu. Děkuji za nakouknutí! K.
Krémová omáčka z Ikea - - On-line kuchařka
Po opečení kuliček na pánvi, přidat 2 dl vody nebo hovězího vývaru a krátce povařit. Přecedit a přidat šlehačku. Zahustit moukou a dochutit sójovou omáčkou, solí a pepřem.
Nový katalog IKEA 2019 je tu! – Designany
Po roce je tu opět čas, kdy IKEA vydala jejich nový katalog na rok 2019.Letošní vydání na 280 stranách oslavuje zejména rozdílné potřeby a sny, které máme a které se odráží v našich domovech.
Provensálská polévka | Recepty na Prima Fresh
Provensálská polévka. Foto: Zelenina moje láska . ZELENINA, MOJE LÁSKA. Marcel Ihnačák. V nové kuchařce šéfkuchaře Marcela Ihnačáka se spolu s ním zamilujete do zeleniny.. Kapitoly věnované jejím jednotlivým druhům přesvědčí i ty nejzarytější odpůrce
Jitu: Háčkovaná deka z vlnek
101úkolů na 1001 dní Adventní výzva Barefoot Brože Co vařit Dámské DIY kosmetika Do bytu Ekodomácnost Fotím Háčkování Hračky Ikea hacks Kam s dětmi Miminko Mimo šití Moje ne-šicí výtvory Moje pečení Moje plínky DIY Moje šicí výtvory Nálady Návody - p
Kuchyně Beran | Výroba kuchyní na míru
Kuchyň je jednou z nejfrekventovanějších místností v bytě, proto investice do této místnosti je investicí dlouhodobou. Design kuchyně je velmi důležitý stejně jako její funkčnost. Nechte se zlákat a prohlédněte si ukázky našich kuchyní.
Malá kuchyně nemusí být nepohodlná, aneb do kuchyně vneste ...
Nepohodlně se vaří v malé kuchyni, která je navíc neprakticky a nepřehledně uspořádaná. Jak tedy vařit s radostí? Do kuchyně musíme vnést řád. Vymlouvat se na malý prostor je zbytečné. Ano, jeho zařízení je vždy kompromisem, nicméně zvážíme-li důsled
Zážitkové dárky pro muže - 342 zážitků na
Nabízíme zážitky nejen jako dárky z oblasti adrenalinu, sportu, auto-moto či wellness. Jízda supersportem, seskok padákem a dalších 250 zážitků.
dýňové pyré - kuchařské inspirace z celého světa
Hokaido dýňku tu mám jednu malou, to bych moc pyré neudělala. Ale mám tu i jednu klasickou velkou dýni, tak ho chci udělat z ní. Akorát v textu se píše, že rozpůlené dýně položíme na pečení řezem dolů, což se mi u toho 9kg macka podaří asi těžko.