Nakupte nábytek za skvělé ceny

kuchyně monarc pošta sledování zásilek

Chci levně nakoupitBližší detaily

Poslední zákazník:

shopping_basket

Široký výběr

Nabízíme Vám na výběr široký sortiment nábytku nejen do domu ale i do zahrady.

Jednoduché vybavení

Nakupte si nábytek jednoduše online.

account_balance_wallet

Formu platby si vybíráte sami

Najděte pohodlí i při placení. Formu platby si vybíráte podle potřeby hotově, převodem nebo na splátky.

Dodací podmínky |
Sledování zásilky je možné na adrese: Slovenska pošta BalíkoBOX - Objednané zboží si můžete vyzvednout v balíkoBOXU Slovenské pošky, kterou jste si vybrali v objednávce. Většina zásilek je doručována v průběhu 2 pracovních dnů.
Doprava - přehled možností
Sledování stavu objednávky online Víkendové a večerní doručení Doprava zdarma platí pro členy Alza Premium a při dalších speciálních akcích .
Dámský lehký svetřík -
Chceme, abyste byli naprosto spokojeni se svým nákupem na naši nákupní galerii Proto nabízíme možnost vrátit všechny produkty do 30 dnů ode dne doručení i tehdy, pokud nejste s produktem spokojeni.
Podpora zákazníků |
Jak stornovat nebo změnit objednávku? V případě, že chcete zrušit nebo pozměnit Vaši objednávku, kontaktujte prosím náš zákaznický servisem, a to buď prostřednictvím tel. linky po-pá mezi 9-20 hod. na tel. +420 374 445 974, nebo prostřednictvím tiket
Česká pošta |
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Ceník přepravy zásilek a možností dopravy
Česká pošta - balík na poštu Nemusíte být v určitý čas na určitém místě – balík si vyzvednete na zvolené poště, a kdy se to hodí Vám. Prostřednictvím volby v eshopu si jednoduše vyberete poštu, na kterou má být balík dodán.
Dodání a platba,
Česká pošta Vás informuje o možnostech vyzvednutí prostřednictvím sms a nebo e-mailem již v den podání a znovu v okamžiku uložení balíku na poště. Pohyb balíku můžete neustále sledovat v systému ,,Sledování zásilek,, (Track&Trace) na stránkách České
Česká pošta | Herold řeznické potřeby
**Společnost Herold řeznické potřeby s.r.o., si vyhrazuje právo na změnu přepravce, nebo počtu zásilek a to v případě problematického balení, nebo při balení objednávky do jedné zásilky, kde by mohlo dojít k poškození zboží při transportu, nebo v pří
Re:Česká pošta - sledování zásilek | Názor z diskuze ...
Re:Česká pošta - sledování zásilek Tak nemusí, je jedno, jestli napíšeš malá nebo veká písmena a BO je opravdu obchodní balík, ale taky mi ho to nenajde, to číslo musí být špatně.
Trvalá : Drogerie, parfémy, BIO produkty
Azuela Studená vlna +fixatér 100 ml. Studená vlna Azuela 100ml BV Slouží ke kadeření a úpravě tvaru šedivých nebo barvených vlasů. Obsahuje přírodní azulen.