Nakupte nábytek za skvělé ceny

kancelářské stoly

Chci levně nakoupitBližší detaily

Poslední zákazník:

shopping_basket

Široký výběr

Nabízíme Vám na výběr široký sortiment nábytku nejen do domu ale i do zahrady.

Jednoduché vybavení

Nakupte si nábytek jednoduše online.

account_balance_wallet

Formu platby si vybíráte sami

Najděte pohodlí i při placení. Formu platby si vybíráte podle potřeby hotově, převodem nebo na splátky.

Kancelářská křesla, stoly s elektropohonem | Zwork

Kancelářské stoly Work jsou elektricky výškově stavitelné. Jejich použití je vhodné při práci doma i ve všech kancelářských prostorech. Široká nabídka dekorů horní desky i možnost volby barvy podnože, umožňuje přizpůsobení do Vašeho interiéru.

Sofistikované psací stoly vysoké kvality -

Rohové psací stoly. Rohové psací stoly. Rohové psací stoly za nejlepší ceny! Stoly na dřevěných i kovových podnožích jsou výškově stavitelné. Desky rohových stolů mají tloušťku od 18 mm až do 48 mm. Řada stolů IMPERIAL, to jsou kancelářské a jednací

Kancelářský nábytek | ASKO - postele, židle, stoly ...

Sháníte kancelářské židle, skříně, stoly nebo kontejnery? Vyřešte to jednoduše a nakupujte kompletní kancelářský nábytek v ASKO – NÁBYTEK.

Psací stoly |

Potřebujete kvalitní psací stůl? V naší nabídce najdete jak levné, tak luxusní pc stoly s důmyslnými zásuvkami, policemi a mnoho dalšího. Stačí si vybrat ten, který vám bude vyhovovat co nejlépe.

Kancelářské psací stoly, jednací stoly, konferenční stoly ...

Bohatá nabídka pracovních stolů, jednacích stolů a konferenčních stolů v moderním i klasickém stylu.

Rovné kancelářské stoly české výroby - nakupte na

Kancelářské stoly Exner z řady EXPO+ jsou sice dražší, na druhou stranu nabízejí kvalitu, pěkný design i moderní uživatelský komfort pro náročné. Navíc je seženete ve více variantách. Dále vám nabízíme pestrý sortiment kancelářských stolů Hobis. Ty j

Kancelář, Kancelářský nábytek v nabídce Manutanu.

Kancelářský nábytek. Chcete svou kancelář zařídit účelně, avšak moderně a v jednotném stylu? Pokud nechcete, aby každý kus nábytku vypadal jinak, máme pro Vás řešení v podobě ucelených sestav kancelářského nábytku.

Psací stoly až se 70% slevou |

Kancelářské stoly. Bez ohledu na to, zda se učíme do školy, připravujeme se na zkoušku na univerzitě nebo pracujeme na novém projektu - vždy by měl být v našem domově místo, kde si rádi sedneme a splníme své povinnosti.

Psací stoly - Firemní vybavení - vše pro dílnu, sklad ...

Kancelářské stoly v moderním designu. Deska stolu je z laminované dřevotřísky, ABS hrany. Čtyřnohé podnoží s ocelovou konstrukcí do kříže ošetřené práškovou barvou, jehož bočnice jsou spojeny hliníkovými profily, podpírají desku stolu a přináší tuhos

Arodem - Stůl, který se vám přizpůsobí

STŮL, KTERÝ SE VÁM PŘIZPŮSOBÍ. Výškově nastavitelné stoly tu už byly, Arodem toho ale umí mnohem více. Sestavy Arodem vznikly jako řešení otázky, jakým nábytkem si vybavit dílnu a kancelář s maximální flexibilitou a jednoduchostí.