Nakupte nábytek za skvělé ceny

jídelní židle z polska

Chci levně nakoupitBližší detaily

Poslední zákazník:

shopping_basket

Široký výběr

Nabízíme Vám na výběr široký sortiment nábytku nejen do domu ale i do zahrady.

Jednoduché vybavení

Nakupte si nábytek jednoduše online.

account_balance_wallet

Formu platby si vybíráte sami

Najděte pohodlí i při placení. Formu platby si vybíráte podle potřeby hotově, převodem nebo na splátky.

Jídelní židle | Jena nábytek

Jídelní židle by hlavně měla svou výškou vyhovovat jídelnímu stolu. Když si na židli sednete, rozhodně by se vám vaše stehna neměla třít o jídelní stůl, ale ani byste neměli být v židli příliš „utopení“, abyste neměli ruce při jídle až pod bradou.

Komoda z kvalitního masivu, pěkné zpracování, dodáno v termínu. Malé mínus za malinkou vadu na zadní straně (po přejetí rukou jsem si málem vrazil třísku).

Nábytek Elegance

Krásné exempláře z mezinárodního veletrhu nábytku MEBLE POLSKA ze začátku tohoto roku. Kla...více. MEZINÁRODNÍ VELETRH NÁBYTKU MEBLE POLSKA 2015 v obrazech - část 2. 2015-03-13. 0. Nábytek Elegance. ... Jídelní židle dřevěné ...

Jídelní soupravy -

vám poradí jak vybírat Jídelní soupravy. Vybírejte si Jídelní soupravy podle parametrů a srovnávejte ceny z internetových obchodů na Heurece.

Jídelní stoly -

vám poradí jak vybírat Jídelní stoly. Vybírejte si Jídelní stoly podle parametrů a srovnávejte ceny z internetových obchodů na Heurece.

Jídelní židle |

Jídelní židle Kimberly je exkluzivní sedací nábytek, který má něco ze židle a něco z křesla. V případě židlí Kimberly jde nejen o design a styl, ale také o pohodlí. Tento originální sedací nábytek vnese do vašeho interiéru eleganci a špetku retra.

Jídelní židle z masivního dřeva - Sob nábytek

Ne nadarmo seříká, že kdo má židli, bydlí. V případě masivní židle to platí dvojnásob. Díky širokému sortimentu si můžete vybrat dřevěné židle, které budou Vašemu interiéru nejlépe sedět.Naše;e nabídka dřevěných židlí uspokojí také zákazníky, kteří n

Ratanové židle |

Líbí se vám exotický nábytek? Pořiďte si naše ratanové židle a dejte sbohem všednosti. Veškeré židle jsou skladem a doprava nad 3 000 Kč je zdarma!

dětská rostoucí židle Sedees pro mrňousky i velké školáky ...

100%česká elegantní rostoucí židle Sedees z bukového masivu. Hravé a zdravé sezení pro mrňousky i velké školáky.

Jídelní sety - Nábytek z masivu - Nábytek Mirek

Jídelní stůl má desku z přírodní dýhy a nohy z masivu. Netradiční jídelní židle ke stolu krásně ladí a vytváří velice originální jídelní set, který se stane klenotem každé moderní jídelny. V retro stylu je také jídelní set s oválným stolem. Židle maj