Nakupte nábytek za skvělé ceny

drgáčová kuchyně brno venkova

Chci levně nakoupitBližší detaily

Poslední zákazník:

shopping_basket

Široký výběr

Nabízíme Vám na výběr široký sortiment nábytku nejen do domu ale i do zahrady.

Jednoduché vybavení

Nakupte si nábytek jednoduše online.

account_balance_wallet

Formu platby si vybíráte sami

Najděte pohodlí i při placení. Formu platby si vybíráte podle potřeby hotově, převodem nebo na splátky.

kuchyně provánce

Kuchyně ve stylu provence (někteří zákazníci je nazývají jako provance) jsou charakteristické nezaměnitelným stylem, grácií a elegancí. Podobně jako oblíbené výrazné koření dokáží provence kuchyně vykouzlit místo harmonie a útulného zázemí.

rohový regál do kuchyně

zájmu moříme na dub a olši, hnědou, wengea bílou za příplatek 10%. Moření je nutno provést v poznámce. Jinak dřevěný regál dodáme v přírodním provedení. Rohový dřevěný regál je vhodný do kuchyně.

Dan Küchen, Rakouské designové kuchyně

Modely luxusních kuchyní SCALA - Top třída od Danküchen, přináší funkční kuchyně na luxusní úrovni. Scala nastavuje nové standardy v předstihu před současnou architekturou. Svou orientací na moderní architekturu, se zaměřením na integrované bydlení,

Zpravodajství - Státní zemědělský intervenční fond

Tyto webové stránky používají soubory cookies, abychom Vám mohli nabídnout lepší interaktivní prohlížení našeho webu. Na našem portále využíváme jen nezbytné technologické cookies.

Komody, skříně a skříňky |

Úložný prostor navíc se hodí vždycky. Na najdete komody do ložnice i dětského pokoje, skříňky do koupelny, pracovny i předsíně, šatní skříně, knihovny i kredence a kuchyňské skříňky z desítek oblíbených e-shopů na jednom místě. Stačí si jen v

venkovské kuchyně

Vůně venkova Anglická sezóna - Nyní Vám nabízíme pohled do jedné takové venkovské kuchyně. Většina dílů je typizovaných, jen některé dotvářeli naši truhláři na míru, včetně dřevěné pracovní desky, kterou nabízí v dubu nebo v jasanu.

krémová rustikální kuchyně

I levná kuchyně splní požadavky vás i celé rodiny na jedničku, pouze si musíte vybrat vhodnou kombinaci materiálů a barev. Ať už ve vaší domácnosti bude dominovat kuchyně na míru nebo rustikální kuchyně , důležité je, aby seděla do celkového interiér

Kuchyně a kuchyňské kouty - Trendy | Inspirace » Bydlení ...

Kuchyně je srdcem domova. Přinášíme vám aktuální trendy v kuchyních. Představíme vám novinky v nábytku, pracovních deskách, dřezech i bateriích. Poradíme vám, jak najít vhodné uspořádání kuchyně a dodržet tak ergonomické zásady.

vestavene kuchyně

Kuchyně s přidanou hodnotou. Správně vyřešený kuchyňský prostor je velmi důležitý. Zatímco při zařizování ostatních obytných místností jde o to, aby byly splněny designové a individuální potřeby obyvatel domu, při zařizování nové kuchyně je důležitým

kuchyně indiana

Recenze - kuchyně Plzeň, Kuchyňské studio Indiana 30.04.2010 Ing. Marie Kirchmanová Od firmy Indiana kuchyně jsme v rozmezí 3 let koupili 3 kuchyňské linky (z toho 2 velké rohové).