Nakupte nábytek za skvělé ceny

dřevo venkovní nábytek brno venkov

Chci levně nakoupitBližší detaily

Poslední zákazník:

shopping_basket

Široký výběr

Nabízíme Vám na výběr široký sortiment nábytku nejen do domu ale i do zahrady.

Jednoduché vybavení

Nakupte si nábytek jednoduše online.

account_balance_wallet

Formu platby si vybíráte sami

Najděte pohodlí i při placení. Formu platby si vybíráte podle potřeby hotově, převodem nebo na splátky.

Palivové dřevo - Brno venkov -

Prodám palivové dřevo smrk, borovice, osika 750 Kč za metr rovnaný. Doprava traktorem do 10 km, možnost manipulace pomocí navijáku a čelního nakladače.

Dřevo okres Brno-venkov -

Vybrané stavební firmy, doporučení řemeslníci, odborné firmy a specialisté z oboru dřevo v okrese Brno-venkov. Oslovte více dodavatelů a získejte nižší cenu.

Stůl - Brno venkov -

691 23 Brno venkov: Vidělo: ... Prodám lavice a stůl - zahradní nábytek viz. foto, železná konstrukce + dřevo. Cena za kus 2000,- v případě odběru obou kusů cena 3500,- Osobní odběr v Benešově u Prahy.

Reality Brno - venkov

Připomínky a návrhy zasílejte na nebo šíření nemovitosti na prodej a k pronájmu je bez písemného souhlasu provozovatele serveru Reality Brno - venkov zakázáno.

Koupelnový nábytek |

Nábytek do koupelny? Jestli potřebujete koupelnové sestavy, regály nebo koupelnové skříňky, jste na správném místě. Vyfiltrujte si cenu, styl, barvu: od žluté až po lesklou bílou. Na seženete levný nábytek do koupelny.

Palivove dřevo - Brno venkov -

nabízíme Dřevo na zátop, třísky, prokládky, palivové dřevo , cena za 1 bednu 390 kč, cca 1m3. Možnost dopravy.

TÄRNÖ Stůl, venkovní - IKEA

IKEA - TÄRNÖ, Stůl, venkovní, Stůl můžete snadno složit a uložit, když jej právě nepoužíváte.Pro větší odolnost a přirozený vzhled je nábytek předem ošetřený

Palivové dřevo - Brno venkov -

664 01 Brno venkov: ... Prodám palivové dřevo v délkách 1 m měkké-borovice,smrk za cenu 690Kč za skládaný prostorový metr.Dále dřevo tvrdé-dub,buk,habr,bříza,akát,třešen švestka za cenu 1050 Kč za skládaný prostorový metr.Dále dřevo v délkách 50cm,33

Prodej dřeva, stavební řezivo, OSB desky, palubky Brno ...

Prodej dřeva, stavební řezivo, OSB desky, palubky Brno Dnes 14.11.2019 jsme bez internetu. Z toho důvodu nelze u nás platit kartami a nejsme schopni reagovat na emailovou komunikaci. omlouváme se a děkujeme za pochopení.

Truhlářství, stolařství Brno – výroba nábytku | Mareček

Truhlářství Brno / stolařství Brno. Provádíme veškeré truhlářské a stolařské práce - zakázková výroba nábytku na míru od truhlářství Mareček Brno. Výhodná cena! Kvalitní stolárna Brno. Spokojenost garantuje stolař Jiří Mareček.