Nakupte nábytek za skvělé ceny

14 skříně na míru

Chci levně nakoupitBližší detaily

Poslední zákazník:

shopping_basket

Široký výběr

Nabízíme Vám na výběr široký sortiment nábytku nejen do domu ale i do zahrady.

Jednoduché vybavení

Nakupte si nábytek jednoduše online.

account_balance_wallet

Formu platby si vybíráte sami

Najděte pohodlí i při placení. Formu platby si vybíráte podle potřeby hotově, převodem nebo na splátky.

Skříně INDOOR Praha 5 - Skříně na míru

Skříně INDOOR přináší 15 let zkušeností s výrobou skříní a kompletního interiéru na míru. Naši odborníci vám pomohou se správnou volbou skříně do chodby, ložnice i pracovny. Skříně od nás perfektně doplní váš obývací, či dětský pokoj. Spojujeme kvali

Kuchyně na míru KIKA - moderní kuchyňské linky a 3D ...

Ke každé kuchyni na míru dárek Pražská kuchařka. Luxusní německé kuchyně NOLTE. ... Navštivte některé z našich 14 kuchyňských studií, kde Vám BEZPLATNĚ naplánujeme ... (důraz na vysoké skříně a horní skříňky). Minimum výrazných detailů, jemné úchytky

Akční nabídka - Skříně

Akční sleva 20% + až dalších 10% k tomu a navíc luxusní hliníkové kování na vestavěné skříně. 12.Srp, 2015 ... vestavěnou skříň či jiný nábytek na míru se slevou 20% a k tomu dalších 10% navíc dle objemu zakázky! K vestavěným skříním dále získáte lux

kuchyně skříně na míru -

Navrhneme skříně tak, aby byl využitý každý milimetr a do vaší skříně se tak vlezly všechny vaše věci. Všechny vestavěné skříně jsou vyráběny na míru dle prostoru, který zákazník má, a co do nich chce ukládat.

Skříně na míru -

Nejenom vestavěné skříně na míru. Vestavěné skříně jsou praktické a navržené přesně do Vašeho interiéru, ale i pěkně navržená skříň nebo skříňka umístěná na vhodné místo může udělat hodně parády a přitom vytvořit velké množství úložného prostoru.

MARYSKO - O nás - vestavěné skříně, kuchyňské linky ...

DODÁNÍ DO 14 DNŮ. ATYPICKÉ ROZMĚRY SAMOZŘEJMOSTÍ. ... Skříně. Výroba a montáž šatních a vestavěných skříní dle přání zákazníka. Zaměření, doprava, 3D vizualizace a montáž ZDARMA. ... Veškerý nábytek vyrábíme na míru dle přání zákazníka.

Skříně Katrin - vestavěné skříně na míru - Praha ...

O firmě Skříně Katrin Firmu Skříně Katrin jsme s manželkou založili v lednu 2003.Naše dlouholeté zkušenosti s návrhem a výrobou nábytku na míru, především pak vestavěných skříní na míru, nám umožnily od začátku nastavit vysokou úroveň poskytovaných s

Vestavěné skříně Praha, nábytek na míru

Vestavěné skříně Praha to je nábytek na míru. Vyrobíme pro vás moderní nábytek, jako jsou šatní skříně, převlékárny či věšákové stěny. Dozvíte se zde také něco více o naší firmě, o způsobu práce a o možnostech, které jsou vám k dispozici.

Nábytek na míru |

skříně na míru. Dřevěná okna. okna na míru. Nábytek na míru. Potřebujete vyrobit nábytek na míru a nemáte čas objíždět truhlářské dílny? Přesně pro Vás je pak určena naše služba ... S nábytkem na míru od nás budete spokojeni!

Truhlářské práce Praha 4 - vestavěné skříně, truhlářské ...

Akční nabídka- SLEVA až 30% na kuchyně a skříně na míru 5 let záruka na kuchyně 5 let záruka na skříně + 10 let záruka na systémy + bonus tlumení za akční cenu 199,- Kč/ks Naše rodinná firma se zabývá ZAKÁZKOVOU výrobou nábytku.